LHV-bureau Noord Nederland

 

Het bureau heeft als regionale vertegenwoordiger van de LHV de primaire taak om de besturen van Groningen, Friesland, Drenthe en Zwolle/Flevo/Vechtdal bij bestuurlijke activiteiten te ondersteunen. Belangenbehartiging in de meest brede zin van het woord staat daarbij centraal, waaronder overleg voeren met zorgverzekeraars (Zilveren Kruis, Menzis en DFZ).

Naast reguliere secretariële ondersteuning wordt beleidsmatige ondersteuning geboden op diverse dossiers.


Medewerkers LHV-bureau Noord-Nederland


Erik Dijkstra, regiocoördinator
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
e.dijkstra@lhv.nl 


Peter Izeboud, beleidsmedewerker
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdagochtend
p.izeboud@lhv.nl


Nirky Postema, beleidsmedewerker
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag
n.postema@lhv.nl


Neneh Blömer, junior beleidsmedewerker
Werkdagen; maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
n.blomer@lhv.nl


Heidi van der Ploeg, regiosecretaresse
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
h.vd.ploeg@lhv.nl


Heleen Smit, regiosecretaresse
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag (tot 15:00 uur)
h.smit@lhv.nl

Adres:
p/a LHV-bureau Noord-Nederland
Dokter Klinkertweg 16 (2e verdieping)
8025 BS Zwolle 

T (085)  048 01 01 
noord-nederland@lhv.nl
http://friesland.lhv.nl